Miniatūriniai kubeliai buvo atspausdinti pagal kliento užklausą įvertinti FDM (angl. fused deposition modeling) spausdintuvų mikro spausdinimo ir tikslumo galimybes. Pateiktas modelis buvo tinklelio pavidalo, kur atstumai tarp sijų siekė tik 0.3 mm, o pačių sijų plotis siekė tik 0.2 mm.

Pagrindinis tikslas buvo įvertinti, kaip tiksliai spausdintuvas išspaudžia plastiką ir kaip tiksliai yra pozicionuojama spausdinimo galvutė. Bet koks didesnis nuokrypis sulipintų šalia esančias spausdinimo gijas.

Šie kubeliai buvo atspausdinti pasitelkus „Mass Portal“ kompanijos spausdintuvą, į kurį buvo įstatytas 0.2 mm antgalis (FDM spausdintuvuose standartiškai yra 0.4 mm). Praktikoje naudojami FDM spausdintuvai sukurti delta roboto pagrindu pasižymi (lyginant su kitomis sistemomis, pvz.: dekarto, angl. cartesian) greičiu, pozicionavimo tikslumu ir tolygiu („švariu“) judėjimu. Iš kelių tyrime naudotų FDM spausdintuvų, tik „Mass Portal“ serijos įrenginys sugebėjo atspausdinti norimą tinklelį.

Tiksliam įvertinimui buvo pasitelktas mikroskopas didinantis 80 kartų. Kubeliai buvo atspausdinti 0.1 mm sluoksnio storiais. Pirma nuotrauka daryta iš viršaus ir matoma, kad sijos storis yra nukrypęs per 30 mikronų nuo originalaus dydžio, tarpai tarp sijų siekia 35-ais mikronais daugiau. Antra nuotrauka daryta iš šono, kad parodyti sluoksnių sujungimus. Kadangi buvo nustatyta spausdinti 0.1 mm sluoksnio storiais, spausdintuvas turėjo nutiesti dvi sijas, kad gauti modelio nusakytą 0.2 mm sijos plotį ir nuokrypis tebuvo tik ~ 9 mikronai. Atstumo tarp sijų nuokrypis  ~23 mikronai, sluoksnio storio nuokrypis  ~3.5 mikronai.

Šios nuotraukos ir bandymo rezultatai leidžia daryti išvada, kad nuokrypiai yra labai minimalūs ir pagrindinis veiksnys buvo netolygus plastiko vielos skersmuo. Nepaisant plastiko vielos netolygumo, vienintelis „Mass Portal“ serijos spausdintuvas tinklelius atspausdino puikiai.