Pramonė 4.0 žvaigždė 2020

Spalio 27 d. Lietuvoje įvyko jau penktąjį kartą LINPRA, Infobalt ir AHK organizuojama tarptautinė konferencija „Pramonė 4.0 žvaigždė 2020“, kurios metu buvo apdovanotos ketvirtosios pramonės kartos technologijas pastaraisiais metais adaptavusios bendrovės.

Džiaugiamės, jog publikos nominacija mažųjų ir vidutinio dydžio įmonių kategorijoje atiteko „3D Creative“ už tai, jog kartu su Odontologijos klinika ir Vilniaus universiteto mokslininkais sukūrėme personalizuoto anizotropinio bioaktyvaus 3D kaulo regeneracijos sprendimą odontologams.

Šis pasaulinėje rinkoje unikalus sprendimas palengvins odontologines procedūras, tokias kaip kaulų augmentacija, atliekama prieš protezų implantaciją. Tai suteiks pacientams visiškai naują kokybės, komforto ir gerovės lygį.

Taip pat pastaraisiais metais įgyvendinome visą 3D profesionalių inžinerijos paslaugų vertės grandinę, įkurdami 3D inžinerijos skaitmenizacijos centrą. Jis gali atlikti visus uždavinius – nuo 3D skenavimo ir modeliavimo ar atvirkštinės inžinerijos, iki 3D spausdinimo bei galutinių gaminių dažymo.

„Pramonė 4.0 žvaigždės“ konkurse šiais metais dalyvavo 21 Lietuvos bendrovė, kurios pritaikė išmaniuosius sprendimus ir technologijas gamybos procesuose, jų pagalba pagerinusios gamybos, veiklos procesus, sukūrusios inovatyvius produktus. Jos buvo vertinamos pagal aštuonis kriterijus, tokius kaip įdiegtais išmaniaisiais sprendimais pasiektą naudą, sukurtus produktus, finansinių ir veiklos rodiklių augimą, gebėjimą pristatyti savo produktus.

Norime labai pasidžiaugti ir padėkoti mūsų klientams už pasitikėjimą ir pripažinimą. Jūsų dėka tarp laimėtojų esame ir mes!

No Comments Yet.

Leave a comment