“Hanner” statybų projekto maketas

"Hanner" statybų agentūros užsakymu buvo atliktas pastatų maketų 3D spausdinimas. Detalieji pastatai išsiskiria aiškiais fasadų elementais, o nedetalieji pastatai, kurie yra dar architektų paruošimo planuose, yra aiškiai išskirti savo forma ir aukštais.

Kiekvienam pastatui buvo atliktas 3D modeliavimas pagal įmonės pateiktus detaliuosius brėžinius, architektų paruoštus 3D modelius ir įvairias vizualizacijas. Detalieji pastatai buvo ruošiami atsižvelgiant į pačių FDM 3D spausdintuvų galimybes plonumo, sudėtingumo klausimais.

Visi pastatai buvo atspausdinti pasitelkus itin pažangiais "Mass Portal XD20" 3D spausdintuvais, kurie pasižymi itin puikiai išgaunama paviršiaus kokybe bei tikslumu. 3D spausdinimui panaudotas "Polymaker" gamintojo "Polymax PLA" plastikas, kuris turi labai tolygų ir ryškų baltumą, yra lengvai spausdinamas.

3D spausdinimas leidžia klientams greitai ir žemais kaštais atspausdinti tiek sudėtingus, tiek paprastesnius pastatų maketus su tikslu pakeisti į detaliuosius paruoštus atitinkamus brėžinius. Architektūriniai 3D maketai yra lengvai vartomi rankose ir yra patrauklūs akiai.

3D spaudos medžiaga: Polymax PLA plastikas

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling)

Gaminio dydis (mm):  Verslo centras - 295 x 38.4 x 61; Viešbutis - 170 x 56 x 42.

Pastatų skaičius: 17

Autorinės teisės priklauso įmonei "Hanner"

No Comments Yet.

Leave a comment