3D Creative – oficialus „Artec 3D“ atstovas Baltijos šalyse

Artec3D-Logo„3D Creative“ tapo oficialiu kompanijos „Artec 3D“, gaminančios pažangiausius 3D skenerius, atstovu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Artec“ 3D rankiniai skeneriai „Eva“, „Spider“ ir „Space Spider“ veikia struktūruotos šviesos principu, kuri leidžia pasiekti neįtikėtiną raišką (0,1–0,5 mm) ir tikslumą (didžiausias nuokrypis nuo skenuojamo objekto 100 cm ilgio ruože yra 0,03 proc.). Taip pat skenuojant atkuriama ne vien objekto geometrinė forma, bet ir paviršių spalvos bei tekstūra.

Ypatinga savybė, kurią leidžia turėti pažangios „Artec“ naudojamos technologijos – judančių objektų skenavimas užtikrinant 3D taško tikslumą net iki 0,05 mm.

„Artec 3D“ skeneriai yra nepakeičiamas įrankis įvairiose pramonės srityse ir susijusiuose artec-evadarbuose, įskaitant atvirkštinę inžineriją, naujų produktų kūrimą, sudėtingų gaminių kokybės kontrolę ar gamybos procesų modernizavimą. Nuskenuotas 3D objektas gali būti susietas su CAD/CAM programomis ir tobulinamas bei realizuojamas toliau.

Taip pat „Artec“ 3D skeneriai naudojami medicinoje, meninėje veikloje.

„Artec Eva“ ypač naudingas skenuojant didesnius objektus: žmogaus kūną, automobilio ratą ar bet kurį kitą objektą. Tai leidžia šį 3D skenerį pritaikyti daugelyje pramonės šakų, paslaugų sektoriuje, restauracijoje ir medicinos reikmėms.

spiders-medium„Artec Space Spider“ (taip pat „Spieder“) skirtas skenuoti smulkiems objektas, kurie reikalauja ypač didelio tikslumo. Kurtas naudoti Tarptautinėje kosminėje stotyje, „Space Spider“ pasižymi ištobulinta 3D skenavimo technologija ir nepriekaištingais rezultatais.

Duomenų apdorojimui naudojama „Artec Studio 11“ programinė įranga naudotojui leidžia efektyviai ir nesudėtingai koreguoti 3D skenavimo duomenis bei sukurti 3D objektą, išsaugant jį reikalingu formatu.

„Artec“ 3D skeneris „Space Spider“ laimėjo „2016 New Equipment Digest Innovation“ apdovanojimą. Plačiau:

https://www.artec3d.com/news/space-spider-wins-2016-ned-innovations-award

Pripažinimo sulaukė ir „Artec Studio 11“ programinė įranga, kuri buvo nominuota „2016 ECN Impact“ apdovanojimui. Plačiau:

https://www.artec3d.com/news/2016-ecn-award-nomination

No Comments Yet.

Leave a comment