Scan in a Box 3D skeneris

logo scaninabox bianco„3D Creative“ yra oficialus italų įmonės „Open Technologies Srl“ gaminamo 3D skenerio „Scan in a Box“ atstovas Baltijos šalyse.

Kartu su parduodamu 3D skeneriu, mūsų klientai gauna išsamius pirminius mokymus, kurių metu padedame perprasti naudojimosi „Scan in a Box“ subtilybes. Taip pat teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas bei suteikiame konsultacijas dėl naudojimosi metu kilusių klausimų.


3D skeneris

scanner-scatola„Scan in a Box“ yra modernus 3D skeneris, naudojantis struktūruotą šviesą. Ši technologija užtikrina labai gerą skenavimo kokybę: pasiekiama net 0,078 mm rezoliucija. Taip pat skenuojant atkuriama ne tik objekto geometrinė forma, bet ir paviršių spalvos bei tekstūra.

3D skeneriu skenuojami objektai, kurių matmenys gali būti nuo 10 mm iki 2000 mm. Naudojantis skenavimo metu surinktais rezultatais sukuriamas 3D modelis, kuris yra tinkamas 3D spausdinimui ar kompiuteriniam modeliavimui.

„Scan in a Box“ yra kompaktiškas ir lengvai perkeliamas iš vienos vietos į kitą. Skenerį sudaro trikojis stovas, ant kurio sumontuotos dvi kameros ir projektorius. Įtaiso konstrukcija leidžia nesunkiai keisti kamerų ir projektoriaus aukštį bei polinkio kampą, taip geriausiai pritaikant skenerį prie skenuojamo objekto geometrinės formos.


Programinė įranga

manichino1_eng„Scan in a Box“ 3D skeneris yra valdomas būtent jam sukurta programine įranga „IDEA the Software“. Šia programa taip pat atliekamas nuskenuotų vaizdų koregavimas ir 3D modelio sukūrimas.

Mūsų parduodamame „Scan in a Box“ komplekte, programinė įranga „IDEA the Software“ turi neribotą licenciją.


Techninės specifikacijos

  • Skenavimo laikas: apie 4 s vienam skenui sukurti
  • Skenuojamų objektų dydžiai: nuo 10 mm iki 2000 mm
  • Skenavimo darbinis atstumas: nuo 200 mm iki 1120 mm
  • Tikslumas: iki 0,1 % palyginti su skenuojamu objektu
  • Rezoliucija: nuo 0,078 mm iki 0,390 mm
  • Eksportuojamų failų formatai: OBJ, STL, PLY, OFF

Atsiųskite mums užklausą apie SCAN IN A BOX produktus!