Senovinių ir retų automobiliai restauracija – tai ypatingo kruopštumo ir kantrybės reikalaujantis darbas. Tokių projektų metu mūsų klientai ypač dažniausiai susiduria su atsarginių detalių trūkumu. Džiugu, kad 3D technologijų dėka šias problemas galima spręsti ypač greitai ir kokybiškai.

Šį kartą dalinamės Datsun automobilio skydelio atkūrimo projektu, kurį gavome iš „DCW Classic“ – Lietuvoje veikiančių ir pasaulyje gerai žinomų Datsun automobilių dirbtuvių. Pagal pateiktus 3D modelius atlikome prietaisų skydelių 3D spausdinimą. Siekiant užtikrinti ypatingą tikslumą ir paviršiaus kokybę, projektui parinkome SLA spausdinimo technologija veikiančius „Formlabs“ 3D spausdintuvus. Ši technologija leidžia spausdinti vos 25 mikronų sluoksniais, taip užtikrinant nepriekaištingą spausdintų gaminių išvaizdą ir tikslumą.

Atspausdintus gaminius užsakovas nudažė reikiamomis spalvomis bei įmontavo į vieną iš restauruojamų Datsun. Pasitelkęs 3D technologijas, užsakovas galėjo ypač greitai ir tiksliai atkurti originalų skydelį bei taip suteikti restauruojamam automobiliui dar daugiau žavesio.

3D spausdinimo technologija: SLA (angl. Stereolithography)

3D spausdinimo medžiaga: Standartinė derva

Dydis (mm): iki 105.00 x 105.00 x 4.00