Mass Portal 3D spausdintuvai, medžiagos ir aptarnavimas

„3D Creative“ yra oficialus 3D spausdintuvų gamintojo „Mass Portal“ atstovas. Mes prekiaujame visais „Mass Portal“ 3D spausdintuvais, medžiagomis spausdinimui, programine įranga bei atsarginėmis dalimis. Taip pat teikiame garantinio ir po-garantinio aptarnavimo bei remonto paslaugas.

„Mass Portal“ 3D spausdintuvai gali būti naudojami tiek lavinimo tikslams mokyklose ar bibliotekose, tiek gamybos įmonėse. Mokiniams ar studentams šie spausdintuvai yra puiki priemonė susipažinimui su 3D spaudos technologija, o gamyboje „Mass Portal“ suteikia galimybę gaminti prototipus ir galutinius gaminius, taip realizuojant įvairius sumanymus ir sprendžiant iškilusias problemas.

Atsiuskite mums užklausą apie MASS PORTAL produktus!

Mass Portal D serija

  • Spausdinimo raiška – minimalus sluoksnio storis 0,01 mm
  • Galimybė naudoti daugumą termoplastinių medžiagų: ABS, PLA, PET, Nylon, PolyWood, PolyCarbonate ir t.t.
  • Galima naudoti ir kitų gamintojų plastikus, neprisirišant prie vieno konkretaus tiekėjo
  • Galimybė naudoti dvigubą purkštuką (angl. extruder) bei spausdinti iš dviejų medžiagų

„Mass Portal“ D serijos 3D spausdintuvai turi galimybę spausdinti dviem medžiagomis. Šių spausdintuvų kameroje įmontuota oro filtravimo ir paskirstymo sistema bei aušinimas suslėgtu oru, taip pat įtaisytos dvi plastiko džiovinimo sekcijos, kurių dėka užtikrinamas stabilus ir kokybiškas darbas su drėgmei jautriais termoplastikais.

Mass Portal XD serija

„Mass Portal“ XD serijos 3D spausdintuvai turi uždarą spausdinimo kamerą su oro filtravimo ir paskirstymo sistema. Šio tipo 3D spausdintuvuose įmontuota automatinio kalibravimo sistema. Spausdintuvą lengva valdyti, naudojantis lietimui jautriu ekranu bei perkeliant duomenis iš kompiuterio nuotoliniu būdu.

D 600 D 1200 XD 20 XD 30
Spausdinimo tūris ⌀400 mm x 580 mm ⌀600 mm x 1000 mm arba ⌀350 mm x 1200 mm ⌀200 x 200 mm ⌀300 x 300 mm
Valdymas LCD liečiamas ekranas LCD liečiamas ekranas LCD liečiamas ekranas LCD liečiamas ekranas
Jungtys USB 2.0, Ethernet jacks, Wi-Fi USB 2.0, Ethernet jacks, Wi-Fi USB 2.0, Ethernet jacks, Wi-Fi USB 2.0, Ethernet jacks, Wi-Fi