Daugelis šiuolaikinių gamybos įmonių siekia dirbi kaip įmanoma efektyviau. Tačiau nei vienas nesame apsaugoti nuo gedimų, detalių susidėvėjimo bei priverstinių prastovų. Kartais tai galima numatyti iš anksto, o kartais, deja, ne. Tokiais atvejais atsarginių dalių tiekimas gali būti ypač brangus ir ilgas procesas. Tačiau nepamirškime ir atvejų, kai sulūžusios dalies rinkoje niekas jau nebegamina. Šioje vietoje situaciją gelbsti šiuolaikinės 3D technologijos.

Būtent taip pasielgė ir viena iš perdirbimo bei ekstruzijos inžinerija užsiimančių įmonių. Jų užsakymu atlikome reikalingos detalės 3D skenavimą bei modelio atkūrimą atvirkštinės inžinerijos pagalba. 3D skenavimui buvo panaudotas ypač tikslus „Artec“ 3D skeneris „Space Spider“. Šio įrenginio pagalba skenuojami objektai buvo užfiksuoti 0,05 mm tikslumu.

Skenuoto modelio atkūrimas STEP formatu vykdomas atvirkštinės inžinerijos principu, pasinaudojant pasaulyje pripažintomis inžinerinėmis programomis. Sukurti aukšto tikslumo STEP formato failai puikiai tinka gamyboje – frezavimui, pjovimui, 3D spausdinimui ar kitiems populiariausiems gamybos būdams. Be viso to, STEP failas yra skaitomas daugumos CAD programų, todėl jame galima atlikti reikiamus pakeitimus, tobulinimus ir modifikacijas.

Džiaugiamės, kad šis klientas mums patikėjo jau ne vieną dešimtį svarbiausių savo detalių, kurių paruošti brėžiniai puikiai pasitarnauja ne tik gaminant naujus velenus ir kitas staklių dalis, bet ir jų tobulinimo procesuose.

Matmenys (mm): įvairūs, iki 1500 mm ilgio