Artec 3D skeneriai

„3D Creative“ yra oficialus „Artec 3D“ atstovas Baltijos šalyse, pripažintas auksiniu sertifikatu. Kompanija „Artec 3D“ yra lyderiaujanti 3D rankinių skenerių gamintoja, kurios produkcija vertinama visame pasaulyje.

„Artec 3D“ skeneriai yra nepakeičiamas įrankis įvairiose pramonės srityse bei su pramone susijusiuose darbuose, įskaitant atvirkštinę inžineriją, naujų produktų kūrimą, sudėtingų gaminių kokybės kontrolę ar gamybos procesų modernizavimą. Nuskenuotas 3D objektas gali būti susietas su CAD/CAM programomis ir toliau tobulinamas bei realizuojamas. Taip pat „Artec“ 3D skeneriai naudojami medicinoje, meninėje ir kitose veiklose.

Kartu su parduodamu 3D skeneriu, mūsų klientai gauna išsamius 3D skenavimo mokymus, kurių metu išmokome naudotis prietaisu bei padedame perprasti skenavimo duomenų apdorojimui skirtą programinę įrangą. Taip pat teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas mūsų parduodamiems „Artec“ 3D skeneriams.


3D skeneriai

artec-eva

„Artec Eva“ skirtas skenuoti didesnius objektus, tokius kaip žmogus, automobilio dalys, baldai. Šis 3D skeneris turi plačias panaudojimo galimybes – nuo kokybės kontrolės iki kultūros paveldo objektų restauravimo, nuo automobilių pramonės iki teismo ekspertizių atlikimo ar nuo medicinos iki kosmoso tyrinėjimo. Tai padarė „Eva“ modelį vienu iš populiariausių „Artec“ produktų.


„Artec Eva Lite“ sukurtas kaip ekonominė „Eva“ versija. Nors pasižymi tokiu pačiu skenavimo tikslumu, „Lite“ versija skenavimui naudoja tik paviršių geometrijos sekimą. Dėl to šis 3D skeneris puikiai skenuoja geometriją, bet priešingai nei „Eva“, neturi spalvos ir tekstūros skenavimo funkcijos.


„Artec Space Spider“ sukurtas skenuoti smulkius objektus ar didelių objektų atskiras dalis. Jo panaudojimo galimybės beveik neribotos: atvirkštinėje inžinerijoje, kokybės kontrolėje, gaminių kūrime ar gamyboje. Šiuo 3D skeneriu pasiekiama ypač aukšta raiška, tikslumas ir paviršių spalvų bei tekstūrų atkūrimas.


„Artec Leo“ – tai pirmasis skeneris, kuris turi savo korpuse integruotą lietimui jautrų valdymo ekraną. Skenuojant objektą, realiu laiku ekrane matomas skenuojamo objekto modelis, kuris leidžia matyti, ar užfiksavote visas sritis ir užpildėte visas galimas praleistas vietas. Šis skeneris yra visiškai mobilus, o jo 80 kadrų per sekundę sparta leidžia skenerį „Leo“ laikyti greičiausiu profesionaliu rankiniu skeneriu rinkoje.


„Artec Ray“ - greičiausias ir tiksliausias didelio nuotolio lazerinis 3D skeneris, skirtas tiksliai užfiksuoti didelius objektus, tokius kaip vėjo turbinos, laivų sraigtai, lėktuvai, pastatai ar tiltai. „Ray“ 3D skeneris užtikrina aukščiausią skenavimo tikslumą ir geba užfiksuoti duomenis submilimetriniu tikslumu. Šio skenerio kampinis tikslumas yra geriausias savo klasėje. Dėl to duomenys yra žymiai švaresni nei iš kitų lazerinių 3D skenerių gauti duomenys, o triukšmo lygis yra ypač mažas. Tai žymiai pagreitina tolesnį apdorojimą bei palengvina naudojimąsi programine įranga.


„Artec Micro“ - šis visiškai automatizuotas stalinio tipo 3D skeneris buvo sukurtas pramoninės kokybės nuskaitymams atlikti vos vienu paspaudimu. Puikiai tinka mažų objektų rekonstravimui, kokybės kontrolei, apžiūrai, odontologijai, juvelyriniams dirbiniams, dizainui ir kitiems ypatingo tikslumo reikalaujantiems darbams. „Artec Micro“ nuskaito iki 10 mikronų taško tikslumu. Šis 3D skeneris - tai aukščiausios kokybės skenavimo sprendimas tiesiai ant jūsų stalo.


„Artec“ 3D skeneris „Leo“ laimėjo „2020 Edison Award“ apdovanojimą. Plačiau: https://www.artec3d.com/news/artec-leo-announced-as-2020-edison-award-finalist

„Artec 3D" užėmė aukščiausią vietą 2019 metų 3D pramonės apdovanojimuose. Plačiau: https://www.artec3d.com/news/3d-printing-industry-2019-awards


Programinė įranga

Duomenų apdorojimui naudojama „Artec Studio 14“ programinė įranga naudotojui leidžia efektyviai ir nesudėtingai koreguoti 3D skenavimo duomenis bei sukurti 3D objektą, išsaugant jį reikalingu formatu.


Techninės 3D skenerių specifikacijos

Specifikacija„Eva“ „Space Spider“ „Leo“ „Micro“
3D raiška 0,5 mm 0,1 mm 0,25 mm 0,029 mm
3D taško tikslumas 0,1 mm 0,05 mm 0,1 mm 0,01 mm
Skenerio tipas Nešiojamas Nešiojamas Nešiojamas Stalinis
Darbinis atstumas skenavimo metu 0.4 - 1 m 0.2 - 0.3 m 0.35 - 1.2 m -
Tekstūrų fiksavimas 1.3 mp 1.3 mp 2.3 mp 6.4 mp
Tekstūrų skiriamoji geba Taip Taip Taip Taip
Spalvos 24 bpp 24 bpp 24 bpp 24 bpp
Duomenų fiksavimo greitis 2 mln taškų/sek. 1 mln taškų/sek. 3 mln taškų/sek. 1 mln taškų/sek.
Eksportuojami 3D formatai OBJ, PLY, WRL, STL ir kt. OBJ, PLY, WRL, STL ir kt. OBJ, PLY, WRL, STL ir kt. OBJ, PLY, WRL, STL ir kt.
Svoris 0,85 kg 0,85 kg 1,8 kg 12 kg

Atsiųskite mums užklausą apie ARTEC produktus!