Artec 3D skeneriai

Artec3D-Logo„3D Creative“ yra oficialus „Artec 3D“ atstovas Baltijos šalyse.

„Artec 3D“ yra lyderiaujanti 3D rankinių skenerių gamintoja, kurios produkcija vertinama visame pasaulyje.

„Artec 3D“ skeneriai yra nepakeičiamas įrankis įvairiose pramonės srityse ir susijusiuose darbuose, įskaitant atvirkštinę inžineriją, naujų produktų kūrimą, sudėtingų gaminių kokybės kontrolę ar gamybos procesų modernizavimą. Nuskenuotas 3D objektas gali būti susietas su CAD/CAM programomis ir tobulinamas bei realizuojamas toliau.

Taip pat „Artec“ 3D skeneriai naudojami medicinoje, meninėje veikloje.

Kartu su parduodamu 3D skeneriu, mes apmokome juo naudotis ir padedame perprasti skenavimo duomenų apdorojimui skirtą programinę įrangą.

Taip pat teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas mūsų parduodamiems „Artec“ 3D skeneriams.


3D skeneriai

„Artec“ rankiniai 3D skeneriai „Eva“, „Eva Lite“, „Space Spider“ ir „Leo" veikia naudojant struktūruotą šviesą (angl. structured light), kuri yra nekenksminga akims.

Ypatinga savybė, kurią leidžia turėti pažangios „Artec“ naudojamos technologijos – judančių objektų skenavimas užtikrinant 3D taško tikslumą net iki 0,05 mm.

artec-eva„Artec Eva“ skirtas skenuoti didesnius objektus, pavyzdžiui, žmogų, automobilio pavarų dėžę ar baldus. Šio 3D skenerio plačios panaudojimo galimybės – nuo kokybės kontrolės iki kultūros paveldo objektų restauravimo, nuo automobilių pramonės iki teismo ekspertizių atlikimo ar nuo medicinos iki kosmoso tyrinėjimo – padarė „Eva“ modelį populiariausiu „Artec“ produktu.

„Artec Eva Lite“ sukurtas kaip pigesnė „Eva“ versija. Nors pasižymi tokiu pačiu skenavimo tikslumu, Lite versija senavimui naudoja vien paviršių geometrijos sekimą. Dėl to šis 3D skeneris tinka tada, kai nebūtinos paviršių spalvos ir tekstūros.spiders-medium

„Artec Space Spider“ sukurtas skenuoti smulkius objektus ar didelių objektų atskiras dalis. Jo panaudojimo galimybės beveik neribotos: atvirkštinėje inžinerijoje, kokybės kontrolėje, gaminių kūrime ar gamyboje. Šiuo 3D skeneriu pasiekiama ypač aukšta raiška, tikslumas ir paviršių spalvų bei tekstūrų atkūrimas.

„Artec Leo“ – tai pirmasis skeneris, kuris turi savo korpuse integruotą lietimui jautrų ekraną. Skenuojant objektą, realiu laiku ekrane matomas skenuojamo objekto modelis, kuris leidžia matyti, ar užfiksavote visas sritis ir užpildėte visas galimas praleistas vietas. Šis skeneris yra visiškai mobilus, o 80 kadrų per sekundę greitis leidžia skenerį Leo laikyti greičiausiu profesionaliu rankiniu spausdintuvu rinkoje.

 

„Artec“ 3D skeneris „Space Spider“ laimėjo „2016 New Equipment Digest Innovation“ apdovanojimą. Plačiau:

https://www.artec3d.com/news/space-spider-wins-2016-ned-innovations-award

Pripažinimo sulaukė ir „Artec Studio 11“ programinė įranga, kuri buvo nominuota „2016 ECN Impact“ apdovanojimui. Plačiau:

https://www.artec3d.com/news/2016-ecn-award-nomination


Techninės specifikacijos

Specifikacija„Eva“ „Space Spider“ „Leo“
3D raiška  0,5 mm  0,1 mm  0,25 mm 
3D taško tikslumas  0,1 mm  0,05 mm  0,1 mm 
3D tikslumas atkarpoje 0,03 % 100 cm  0,03 % 100 cm 0,03 % 100 cm 
Darbo atstumas  0,4–1 m  0,2–0,3 m  0,35–1,2 m 
Eksportuojami 3D formatai  OBJ, PLY, WRL, STL ir kt. OBJ, PLY, WRL, STL ir kt. OBJ, PLY, WRL, STL ir kt.
Svoris  0,85 kg  0,85 kg 1,8 kg