Galerija

Džiaugiamės, kad originalių žvakių gamyboje jau tampame nepamainomu partneriu savo klientams. Dalinamės išskirtinių žvakių gamintojo „CandleCan“ projektu – lašišos žvakės pozityvo gamyba 3D spausdinimo technologijomis.

Šios idėjos įgyvendinimui buvo pasitelktas 3D modeliavimas bei 3D spausdinimas. Mūsų aukštos kompetencijos meninį išsilavinimą turinčių modeliuotų dėka, sukūrėme ypač realistišką lašišos paviršiaus tekstūrą. 3D modeliavimas buvo atliktas pagal užsakovo pateiktas nuotraukas ir reikalavimus, išdirbtas iki reikiamo detalumo.

Sumodeliuoto žvakės pozityvo spausdinimui buvo pasirinkta tiksliausia – SLA spausdinimo technologija. Šis 3D spausdinimo būdas leidžia ypač tiksliai (0,05 mm sluoksnio storis) ir detaliai atkurti kompiuterinį 3D modelį. Kadangi lašišos paviršius yra labai smulkus ir detalus, SLA pasirinkimas idealiai išpildė lūkesčius.

Atspausdintą pozityvą klientas panaudojo silikoninės liejimo formos gamybai. Silikoninėje formoje vėliau liejamas vaškas, po kurio seka paskutiniai akcentai, tokie kaip dažymas bei pakavimas į ypač originalias pakuotes.

Smagu matyti, kad 3D spausdinimas leidžia neriboti fantazijos bei išpildyti pačius netikėčiausius projektus. Linkime „CandleCan“ komandai didžiausios sėkmės bei nekantraujame įgyvendinti ir kitas jų originalias idėjas!

3D spausdinimo technologija: SLA (angl. stereolitography)

3D spausdinimo medžiaga: Skysta derva (angl. resin)

Dydis (mm): 99 x 99 x 47 mm

Dažnai sulaukiame užklausų atspausdinti vienokį ar kitokį gaminį pagal pateiktus 3D modelius. Tačiau ką daryti, jei 3D modelių neturite? Pamiršti sugalvotą idėją? Tikrai ne! „3D creative“ teikia ne tik 3D spausdinimo ir 3D skenavimo, bet ir plataus spektro 3D modeliavimo paslaugas.  Galime sukurti pageidaujamos detalės 3D modelį iš brėžinių, eskizų, nuotraukų, video ar bet kokios kitos vizualinės medžiagos.

Šį kartą dalinamės langų profilio 3D modeliavimo užklausa. Langų gamintojų užsakymu atlikome lango profilio vizualizacijos sukūrimą pagal pateiktus brėžinius. Tai sudėtinga medžio masyvo, aliuminiu kaustyto lango konstrukcija, susidedanti iš dviejų langų, trijų stiklų paketo. Kompetentingų modeliuotojų dėka lango profilis sukurtas išlaikant  aukščiausias matmenų tolerancijas bei estetinį spalviškumą.

Sukurtas 3D modelis gali būti naudojamas vizualizacijos tikslais, ruošiant failus gamybai ar dokumentacijai.

Objekto dydis (mm): 563 x 563 x 215

Ne paslaptis, jog 3D technologijos plačiai naudojamos transporto priemonių sektoriuje. Vandens transportas – taip pat tikrai ne išimtis. Šį kartą dalinamės „Vidaus vandens kelių direkcijos“ propelerio mentės 3D spausdinimo užsakymu.

Pagal užsakovo pateiktą 3D modelį buvo atliktas propelerio mentės pozityvo 3D spausdinimas. Šiuo tikslu buvo panaudotas naujos kartos „Zortrax“ 3D spausdintuvas „M300 Plus“. Šis 3D spausdintuvas yra puikus pasirinkimas norint gauti ypač lygias ir tikslias spausdinimo objekto sieneles. Šis 3D spausdintuvas yra lengvai valdomas bei turi platų suderinamų medžiagų spektrą.

Atspausdintas gaminys bus naudojamas liejimo formos gamybai bei liejimui iš metalo. 3D spausdinimas ne tik pagreitino liejimo formos pozityvo gamybą, bet ir užtikrino, kad gaminys bus labai tikslus, atitinkantis ypač svarbią ir sudėtingą mentės paviršiaus lenkimo geometriją.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: PLA

 Objekto dydis (mm): 239.1 x 81.0 x 154.1

Automobilis – sudėtinga, nuosekli sistema, kurios kiekvienas elementas yra labai svarbus ir atsakingas už kitų elementų, mazgų bei mechanizmų veiklą. Tikslumas tokioje sistemoje – svarbiausias dalykas. Ypač kai kalbame apie sportinius automobilius.

Dažniausiai problemos kyla tuomet, kai reikia tiksliai išmatuoti sudėtingų dalių geometriją. Rankinis matavimas užima labai daug laiko, atsiranda galimybė padaryti klaidų, netikslūs matavimai vėliau atneša ir dideles finansines išlaidas, kuomet procesą reikia kartoti ir ieškoti kurioje vietoje buvo suklysta. Tačiau visa tai gali išspręsti 3D skenavimas.

Į mus kreipėsi automobilių sportu užsiimanti kompanija su poreikiu nuskenuoti automobilio variklį. Variklio geometrija yra ypač kompleksiška ir rankiniai matavimai šioje vietoje yra sudėtingi. Dėl šios priežasties buvo pasitelktas 3D skenavimas. Skenavimą atlikome Artec Leo 3D skeneriu, gebančiu skenuoti net iki 0,1 mm tikslumu. 3D skenavimo procesas truko vos keliolika minučių.

Nuskenuoti duomenys buvo panaudoti kuriant individualizuotą, prie variklio jungiamą adapterį. 3D skenavimas ypač paspartino procesą ir sumažino galimų klaidų tikimybę. Toks matavimų būdas yra ypač greitas ir patikimas.

Nuskenuoto objekto dydis (mm): 567.30 x 672.22 x 620.25