3D spausdinimo paslaugų užsakymų vykdymo eiga

3D spausdinimo paslaugų užsakymo vykdymas susideda iš kelių etapų. Ne visi jie būtini, priklausomai nuo situacijos. Sąraše žemiau pateikiame kiekvieno etapo aprašymą:

Užklausą dėl 3D spausdinimo paslaugų galite mums pateikti el. paštu arba užpildžius pranešimo formą, kuri yra Kontaktų skiltyje.

Užklausoje pateikite informaciją apie pageidaujamą gaminio medžiagą, kiekį, pagaminimo ir pristatymo terminus.  Prisekite turimus 3D modelius, nuotraukas, brėžinius, nurodykite matmenis ar pridėkite kitą reikalingą informaciją.

Pateikiant užklausą 3D modelis nėra būtinas. Galime pateikti vertinimą remiantis brėžiniais ar nuotraukomis su gaminio išmatavimais, tačiau tokiais atvejais pateikiame tik preliminarią kainą.

Tiksliam kainos įvertinimui reikalingas 3D modelis. Patogiausi formatai .STL, .STP ir .OBJ, tačiau galime konvertuoti failus ir iš kitų formatų.

Neturint 3D modelio, galime jį sukurti pagal jūsų pateiktus duomenis –  brėžinius, nuotraukas, eskizus ar aprašymą.

Norint pagaminti originalaus fizinio daikto kopiją, 3D skenerio pagalba galime jį nuskenuoti ir taip sukurti 3D modelį spausdinimui.

3D spausdinimo paslaugų kainos pasiūlymą pateikiame per 1 darbo dieną (nepateikus 3D modelio, pateikiame tik preliminarią kainą).

Jeigu pasiūlymas apima papildomas paslaugas (3D modelio sukūrimą, papildomą apdirbimą ir t.t.), jo pateikimo terminas sutariamas atskirai.

Pasirašoma tiekimo sutartis.

Vykdant daugkartinius užsakymus pasirašoma generalinė sutartis, o kiekvienam užsakymui suderinama Pirkimo užsakymo forma.

3D spausdinimo darbai atliekami „3D Creative“ paslaugų centre. Trumpiausias darbų atlikimo ir pristatymo pirkėjui Lietuvoje terminas yra 1 darbo diena.

Klientui pageidaujant, papildomai atliekame atspausdintų gaminių apdirbimą (paviršiaus paruošimas dažymui, dažymas, dengimas vašku, epoksidine derva ir pan.)

Pageidaujant, kartu su partneriais gaminame galutinį produktą iš metalo, betono ar kitų medžiagų.

Palikite mums pranešimą