Moduliniai namų maketai

Švedijos įmonės, užsiimančios greitai įrengiamais namais, užsakymu buvo atliktas 14 skirtingų dizainų namų maketų gamyba. Pagamintų maketų tikslas yra aiškiai ir tiksliai parodyti savo klientams namų dizainą ir interjero išsidėstymą bei pagreitinti apsisprendimą renkantis.

Visi 14 namų maketai sumodeliuoti pagal pateiktus brėžinius ir vizualizacinę informaciją įvertinant 3D spausdinimo galimybes, kur smulkūs elementai pašalinti, o baldai supaprastinti.

Maketų elementų spausdinimui pasitelkti tikslūs Zortrax M200 3D spausdintuvai ir HIPS plastikas dėl jo sukuriamos paviršiaus kokybės ir galimybės apdirbti. Kiekvieną namą sudaro 20-30 skirtingų fragmentų ir elementų, kadangi maketo dydis yra didesnis nei M200 3D spausdintuvo darbadėžės galimybės.

Atspausdinti modeliai toliau buvo apdirbami įvairiomis priemonėmis ir nudažyti reikiamomis spalvomis pagal kliento pageidavimus.

Nuo suderinimo iki atidavimo termino praėjo 2 mėnesiai, kas parodo, jog 3D modeliavimo ir 3D spausdinimo galimybės yra greitos ir patogios pagaminti įvairius architektūrinius maketus, kurie būtų moduliniai ir patvarūs.

3D spaudos medžiaga: HIPS plastikas

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling)

Gaminio dydis (mm): 240 x 160 x 150

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment