PAREIGŪNO RAMZIO SKULPTŪROS MODELIS

  • Ramzis galutinis
  • Ramzis po apdirbimu
  • Ramzis po klijavimo
  • Sumodeliuotas Ramzis
  • Sumodeliuota liemene Ramziui

Ramzis galutinis Ramzis po apdirbimu Ramzis po klijavimo Sumodeliuotas Ramzis Sumodeliuota liemene Ramziui

Pagal kliento užsakymą, pasitelkiant nuotraukas buvo sukurtas žymiojo pasieniečių pareigūno Ramzio 3D modelis. Jį atspausdinus buvo gautas pozityvas liejimo formai gaminti.

Šiam užsakymui įgyvendinti buvo naudojamos skirtingų perspektyvų nuotraukos. Programinės įrangos pagalba nuotraukos sujungiamos į 3D modelį, kurį modeliuotojai - dizaineriai koreguoja, atsižvelgdami į meninį vaizdą, tikroviškumą.

Gautas 3D modelis buvo spausdinamas pažangiu 3D spausdintuvu “Zortax M200”, veikiančiu FDM (angl. fused deposition modeling) technologijos principu. Gaminiui spausdinti panaudotas ABS plastikas, kuris yra lengvai apdirbamas bei klijuojamas, todėl atspausdintas skulptūros dalis buvo galima itin tiksliai sujungti.

Suklijuota skulptūra buvo toliau apdirbinėjama paties skulptoriaus. Išgautas kiekvienas plaukelis, kiekviena smulki detalė iki aukščiausio tobulumo perteikiant pilnai išdirbtą modelį.

Šio gaminio spausdinimo technologija leidžia pagaminti skulptūros modelį per ypač greitą laiką, lyginant su tradiciniais skulptūros gamybos procesais. Skulptūra yra ypač tiksli, detali ir išskirtinė savo dydžiu, ir kokybe. ABS plastiko savybės suteikia galimybę tęsti darbus rankiniu būdu išgaunant norimas tekstūras ar detales.

3D spaudos medžiaga: ABS plastikas

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling)

Gaminio dydis (mm): 1050 x 600 x 950

Daugiau nuotraukų ir informacijos apie Ramzio skulptūros iniciatyvą: delfi.lt

Autorinės teisės priklauso skulptoriui Kęstučiui Balčiūnui.

No Comments Yet.

Leave a comment