Automatizuotos šviestuvo detalės

  • SLA tough robotika
  • SLA black korpusas
  • krumpliaraciai 2
  • krumpliaraciai

SLA black korpusas SLA tough robotikakrumpliaraciai

Pagal apšvietimo dizainerių pateiktus 3D modelius pasitelkiant 3D spausdintuvus buvo atspausdinti maži ir sudėtingi gaminiai robotizuotai šviestuvo sistemai.

Gavus užsakymą, pagal pateiktus dizainerių 3D modelius, buvo atspausdintos sudėtingos detalės. Užsakovo pageidavimu tam tikri krumpliaračiai buvo atspausdinti "Zortrax M200" spausdintuvu, veikiančiu FDM (angl. fused deposition modeling) būdu, iš "Z-Ultrat" plastiko, kuris pasižymi didesniu tvirtumu ir atsparumu nei ABS plastikas. Likusios sudėtingų formų detalės atspausdintos itin tiksliu "Form 2" spausdintuvu, veikiančiu SLA (angl. stereolytography) technologija. Smulkios ir sudėtingos detalės buvo atspausdintos iš "Tough" dervos, kuri imituoja ABS plastiko savybes ir yra viena tvirčiausių dervų. Korpusas atspausdintas iš standartinės juodos dervos, kurios savybės pilnai tenkino reikalavimus.

Atspausdintos detalės yra labai tikslios ir preziciškos. Šie gamybos procesai užsakovui suteikia galimybes greitai, tiksliai ir optimaliais kaštais pagaminti reikiamas detales bei jų mechanizmus testavimui ir produkto pristatymui.

3D spaudos medžiaga: Ultrat (ABS) plastikas, "Tough" ir "Standard" fotopolimerai (skysta derva, angl. resin)

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling), SLA (angl. stereolytography)

Gaminio dydis (mm): mažiausias 14 x 14 x 10

No Comments Yet.

Leave a comment