Daugelis į mūsų įmonę besikreipiančių užsakovų kuria ką nors naujo. Visuomet džiaugiamės galėdami padėti realizuoti projektus tiek gaminant pirmąjį prototipą, tiek galutinį gaminį. Ne išimtis ir šis užsakymas – klientas, kuriantis ergonomišką tripmasterį savo motociklui, nusprendė pasigaminti valdymo mechanizmą, tvirtinamą prie vairo.

Klientui pateikus savo sukurtą 3D modelį, mes atlikome 3D spausdinimo paslaugą. Kadangi detalė yra nedidelė ir turi numatytą estetišką, lygų paviršių, panaudojome tiksliausią – SLA spausdinimo technologija. Spausdinant šia technologija gaminiai gali būti spausdinami iki 25 µm sluoksnio storiu. Tai leidžia pasiekti ypač lygų paviršių, be matomų spausdinimo sluoksnių. Tam, kad detalė būtų funkcionali ir atlaikytų sudėtingas sąlygas motociklų lenktynėse, pasirinkome tvirčiausią TOUGH dervą. Šios dervos dėka detalė ne tik puikiai atrodo, bet ir yra tvirta bei atspari smūgiams.

Į atspausdintą korpusą klientas įtaisė valdymo mechanizmą. Ši dalis tvirtinasi prie vairo ir lenktynių metu palengvina prietaiso valdymą. Džiaugiamės klientų išradingumu ir linkime sėkmingų varžybų!

3D spausdinimo technologija: SLA (angl. Stereolitography)

3D spausdinimo medžiaga: Skysta derva (angl. resin)

Dydis (mm): 32 x 12 x 41.4 mm