Artėjant įvairioms progoms ar svarbiems gyvenimo įvykiams, kiekvienas norime tas šventes įprasminti ir dažnai skubame pasirūpinti dovanomis. Turbūt sutiksite, kad kaskart norisi artimuosius, draugus ar kolegas pasveikinti kuo įsimintiniau, originaliau ir įspūdingiau. Šioje vietoje nepamainomu pagalbininku gali tapti ir 3D technologijos!

Šį kartą į mus kreipėsi sraigtasparnio pilotė, nešina brangia sraigtasparnio vairalazde. Į užtarnautą poilsį išeinančiam kolegai kolektyvas nusprendė padovanoti tikrai originalią dovaną – ilgus metus pilotuoto sraigtasparnio vairalazdės statulėlę. Pats lengviausias ir greičiausias būdas tą padaryti – pasinaudoti 3D skenavimo bei 3D spausdinimo teikiamomis galimybėmis.

Kadangi vairalazdė yra juoda, 3D skenavimas buvo tikras iššūkis, nes juodi objektai sugeria skenerio skleidžiamą šviesą ir taip apsunkina darbą. Tačiau mūsų kompetentingų profesionalų dėka, net ir juoda vairalazdė buvo nuskenuota net 0,05 mm tikslumu su pažangiu „Artec Space Spider“ 3D skeneriu.

Spausdinimui pasirinkta SLA (angl. stereolithography) 3D spausdinimo technologija, kuri užtikrina aukščiausios kokybės sienelių lygumą ir tikslumą. Gaminys atspausdintas iš skystos dervos bei paruoštas apdirbimui.

Atspausdinta skulptūrėlė buvo apdirbta, nudažyta, suklijuoti lipdukai bei pritvirtintas akmeninis pagrindas. Tikimės, kad ši dovana jos gavėjui ilgai primins gražiausius darbo metu patirtus įspūdžius bei kaskart padovanos nuoširdžią šypseną veide.

3D spausdinimo technologija: SLA (angl. Stereolithography )

3D spausdinimo medžiaga: skysta derva

Dydis (mm): 145 x 111 x 78 mm