3D skenavimas – sritis, plačiai pritaikoma ne tik įprastinės mechanikos ar meno srityse, bet ir vakuuminių tualetų įrangos gamyboje! Šį kartą sulaukėme užsakymo iš tarptautinės kompanijos „Jets Rail“, užsiimančios unikalios technologijos vakuuminių sistemų kūrimu ir pardavimais. Jų pageidavimu buvo atliktas pisuaro 3D skenavimas bei konvertacija į STEP formato modelį.

3D skenavimas buvo atliktas ypač tiksliais Artec 3D skeneriais – Eva bei Space Spider. Šių dviejų 3D skenerių kombinavimas leidžia pasiekti aukščiausią darbų spartą, bei tiksliausią rezultatą. Stambesnių objektų skenavimui pritaikytas Artec Eva 3D skeneris greitai užfiksuoja bendrą kūno geometriją, bendras formas. Šio skenerio taško tikslumas siekia 0,1 mm. Space Spider 3D skeneris buvo panaudotas nuskenuoti tvirtinimo taškams bei aukščiausio detalumo reikalaujančioms vietoms. Šis skeneris užtikrina iki 0,05 mm taško tikslumą. Tokiu būdu greitai ir kokybiškai skaitmenizuotas pilnas pisuaro 3D modelis.

Nuskenuotas 3D modelis buvo konvertuotas iš STL į STEP formatą, kad klientas galėtų naudoti šį modelį CAD programose bei atlikti gaminio tobulinimo ir vystymo darbus. Džiaugiamės, kad vis daugiau užklausų sulaukiame ir iš užsienio kompanijų, kurios patiki svarbius savo darbus mums!

Objekto dydis (mm): 345.05 x 285.65 x  311.80