Įrengiant naujas gamybines patalpas dažnai susiduriama su daugybe individualizavimo sprendimų. Dideli įrenginiai ar agregatai dažniausiai sumontuojami tiesiai gamybinėse patalpose, todėl statytojui lieka išspręsti ne ką svarbesnį klausimą – kaip pritaikyti naują įrenginį saugiam ir patogiam darbui. Šiuo klausimu ypač pasitarnauja 3D technologijos.

Šį kartą klientas, įrenginėjantis naują gamybos padalinį, paprašė mūsų atlikti 2,5 m skersmens cisternų reikiamų konstrukcinių vietų 3D skenavimą. 3D skenavimui pasitelkėme pažangiausią ir greičiausią „Artec Leo“ 3D skenerį. Šis skeneris fiksuoja aplinkos objektus net iki 0,1 mm tikslumu, o skenavimo sparta užtikrina patogų darbą. Keturių cisternų 3D skenavimas buvo atliktas vos per valandą.

Nuskenuoti 3D modeliai buvo panaudoti apsauginių sijonų, uždengiančių skyles grindyse, bei rėmelių aplink dureles gamybai. Kadangi visi virinimo darbai buvo atliekami tiesiai gamykloje ir yra žinoma, kad virinimo siūlės nėra idealaus cilindro formos, 3D skenuoti duomenys leido ypač tiksliai sumodeliuoti ir pagaminti apsaugines dalis. Nepaisant ne idealios geometrijos, apsauginės dalys buvo pagamintos ypač tiksliai, yra priglundančios ir dengiančios reikiamas angas.

Toks matavimo būdas ypač palengvina gamybos procesą ir užtikrina, kad visi matmenys ne tik greitai, bet ir tiksliai būtų surinkti.

Dydis (mm): Ø 2500.00