Automobilių ir motociklų dalių 3D skenavimas – viena plačiausių sričių, kurioje 3D skenavimas jau spėjo tapti nepamainomu pagalbininku. Tęsiant bendradarbiavimą su motociklų išskirtinių detalių kūrimu ir gamyba užsiimančia kompanija „Tommy & Sons“, dalinamės dar vienu nauju projektu.

„Tommy & Sons“ užsakymu buvo atliktas motociklo galinės dalies apdailos 3D skenavimas. Tam pasitelktas ypač greitas ir patogus „Artec Leo“ 3D skeneris, turintis įmontuotą bateriją bei kompiuterį. Dėl šių priežasčių dirbant su Leo skeneriu nereikalinga jokia papildoma įranga, tokia kaip nešiojamas kompiuteris, baterija ar elektros šaltinis. „Artec Leo“ skeneris fiksuoja aplinkos elementus 0,1 mm tikslumu, todėl užtikrina ne tik patogų, bet ir tikslų bei spartų darbą.

Nuskenuotas 3D modelis yra naudojamas kuriant naują motociklo galinių dėžių bei sparno dizainą. Turint nuskenuotą 3D modelį galima lengvai išsimatuoti visus reikalingus matmenis, numatyti norimus pakeitimus bei išgauti idealiai atitinkančią geometriją. Taip ypač paspartinamas naujo gaminio kūrimo procesas bei stipriai sumažinamas galimų klaidų kiekis.

Automobilių bei motociklų detalių 3D skenavimas pagreitina, supaprastina bei užtikrina efektyvią mūsų klientų veiklą.

Objekto dydis (mm): 846 x 479 x 870