3D skenavimo pritaikymo sritys neturi jokių ribų. Ir tai nėra tušti žodžiai – tą patvirtina vis įdomesni ir unikalesni mūsų klientų projektai. 3D skenavimo paslaugas savo veikloje pritaiko vis didesnė dalis įmonių,

viena iš jų – Vilniaus lokomotyvų remonto depas. Šį kartą buvo atliktas lokomotyvo variklio generatoriaus 3D skenavimas.

Šio agregato 3D skenavimui buvo pasitelktas naujausias ir pažangiausias Artec 3D skeneris Leo. Šio skenerio taško tikslumas siekia iki 0,1 mm, o veikimo sparta lenkia kitus Artec 3D skenerių modelius. Daugiau nei 1 m pločio generatorius buvo nuskenuotas vos per 2 min. Kadangi objektas yra sunkus, tačiau iš visų pusių turi sudėtingą geometriją, buvo pasitelktas keltuvas. Tai leido užtikrinti, kad visos variklio pusės būtų tinkamai nuskenuotos.

Artec Leo 3D skeneris turi įmontuotą ekraną bei bateriją, todėl darbas vyksta be jokių papildomų laidų ar įrankių. Viskas, ko jums reikia 3D skenavimo metu – tai skeneris.

Po skenavimo buvo atliktas skenuotų duomenų apdorojimas ir klientui perduotas tvarkingas generatoriaus kompiuterinis 3D modelis. Klientas ketina gaminti spec. vežimą, skirtą transportuoti šį generatorių. Šiuo tikslu jiems buvo reikalingas 3D modelis, kuris bus naudojamas atlikti patikrai ar tikrai generatorius tvarkingai telpa į vežimą.

Toks patikros būdas ne tik leidžia greitai bet ir ypač tiksliai atlikti priešgamybinius patikrinimus ar matavimus.

Dydis (mm): 1266 x 841 x 1344