Kartais juokaujame, kad 3D skeneris galėtų vadintis šių laikų liniuote. Tai ir matavimo ruletė, ir slankmatis, ir mikrometras, ir matlankis, ir dar daug kitų matavimo prietaisų viename. Galite klausti – kam skenuoti, jei galima su tuo pačiu matlankiu ar liniuote viską išsimatuoti rankomis? Atsakome – Jūsų darbą paspartinsime ne kelis, o kelias dešimtis kartų. Be viso to, matuojant ranka, išlieka tikimybė suklydus nors menkiausioje vienoje vietoje gauti klaidingą brėžinį. Skeneris ne tik eliminuoja šią tikimybę, bet ir užtikrina tikslumą iki 0,05 mm.

Tokiu pat tikslu į mus kreipėsi ir klientas, norintis pasigaminti individualią apdailą namų laiptams. Šiam tikslui buvo reikalinga tiksli laiptų krašto geometrija, kad išpjauta apdaila idealiai atitiktų realių laiptų kraštus. Tam pasinaudojome naujuoju „Artec Leo“ 3D skeneriu, su kuriuo darbas užtruko vos 15 minučių, per kurias buvo nuskenuoti 21 pakopos laiptai.

3D modelis buvo perduotas užsakovui, kuris ketina susimodeliuoti ir programuojamomis staklėmis išsipjauti individualią laiptų apdailą ir taip pagražinti savo interjerą. Džiugu, kad klientai, vertinantys savo brangų laiką, renkasi pažangiausias technologijas ir yra ramūs, kad matavimų procese nebuvo suklysta, o apdaila puikiai tiks ir papuoš namus iš pirmo karto!

Gabaritiniai matmenys (mm): 1010 x 4194 x 5500