Ne paslaptis, jog automobilių 3D skenavimas jų remonto, restauravimo ir tobulinimo srityje yra jau plačiai pritaikoma technologija. Dėl to džiaugiamės, jog mus atrado ir Harley Davidson motociklų individualių detalių kūrimu ir gamyba užsiimanti kompanija „Tommy & Sons“.

Šios kompanijos užsakymu buvo atliktas motociklo kuro bako 3D skenavimas.  Skenavimui panaudojome abu mūsų turimus 3D skenerius „Artec Eva“ bei „Artec Space Spider“. Šių dviejų skenerių kombinavimas padeda užtikrinti aukščiausią darbų spartą. Pasinaudojant „Eva“ galimybėmis buvo nuskenuotas bako korpusas, o „Space Spider“ pagalba nuskenuotos smulkesnės vietos – tvirtinimo taškai, skylių kontūrai ir t.t. Tokiu būdu greitai ir tiksliai buvo skaitmenizuotas visas kuro bakas. Modelis pilnai sutvarkytas, išvalytas bei sujungtas. Galutiniame rezultate klientą pasiekia STL formato failas.

Ant gauto failo klientas kompiuterinio modeliavimo programomis tobulino reikiamas individualias motociklo dalis. Skenuoto modelio panaudojimas suprastina šį procesą, nes sutaupoma daug laiko, kuris būtų sugaištas matuojant sudėtingą, kreivalinijinę bako geometriją. Taip pat užtikrinamas tikslumas, nes rankinio matavimo būdu gali būti padaryta klaidų, o pagamintos dalys vėliau gali netikti. Skenuoti failai užtikrina aukščiausią tikslumą. Artec Eva 3D skeneris generuoja 0,1 mm taško tikslumą, o Artec Space Spider užtikrina net 0,05 mm!

Džiaugiamės, kad 3D skenavimo paslaugos sparčiai įsilieja į automobilių ir motociklų pramonės veiklą. Detalių 3D skenavimas pagreitina, suprastina ir užtikrina kokybišką mūsų klientų veiklą.

Objekto dydis (mm): 577,75 x 365,03 x 223,20