Pasauliui susiduriant su grėsmingu COVID-19 virusu, kontakto vengimas ir ypatinga higiena yra pirmasis ginklas šioje kovoje. 3D spausdinimas čia taip pat atlieka nemažą indėlį. Vieni 3D spausdintuvus išnaudoja apsauginių skydelių, plaučių vėdinimo aparatų vožtuvų gamybai, kiti tuo tarpu kuria ir realizuoja priemones, mažinančias kontaktą su galimai pavojingais paviršiais. Besirūpindami medikų saugumu, sukūrėme ir ištobulinome apsauginių skydelių veidui 3D modelį, kurį dabar gali laisvai pasiekti visi norintieji. O šį kartą dalinamės kompanijos „Philip Morris“ durų rankenų priedų mažaserijinės gamybos užsakymu.

Užsakovo prašymu buvo atspausdinti 164 komplektai durų rankenų priedų. Šie priedai tvirtinasi ant rankenos, kad žmogus galėtų atidaryti ir uždaryti duris naudodamasis sulenkta ranka, tiesiogiai neliečiant rankenos. Taip siekiama sumažinti viruso plitimą. Džiaugiamės, kad mūsų klientai saugo ir rūpinasi savo darbuotojais, parūpindami jiems tokias priemones.

Užsakymo įgyvendinimui pasitelkėme ypač tikslius ir sparčius „Zortrax M200“ spausdintuvus, bei pilką ABS plastiką. Ši tvirta medžiaga bei padidinto tankio užpildas užtikrina, kad rankenos priedai atlaikytų jam skirtas apkrovas bei būtų sėkmingai ir ilgaamžiškai eksploatuojami. Komplektą sudaro dvi dalys, sutvirtinamos varžtais ir veržlėmis.

Šis užsakymas tik dar kartą parodo, kad 3D spausdinimas yra ypač greitas ir prieinamas sprendimas, kuomet reikia ypač naujus ir individualizuotus gaminius gauti čia ir dabar. Tikimės, kad šie sprendimai padės pažaboti viruso plitimą ir gyvenimas grįš į senas vėžias. Būkite sveiki ir saugokite save ir savo darbuotojus!

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: ABS

Dydis (mm): 30.00 x 24.30 x 122.96; 51.86 x 12.40 x 17.38 mm