Kiekvieną kartą džiaugiamės galėdami prisidėti prie naujų produktų realizacijos. Dar labiau džiugu, kai tie produktai skirti saugoti aplinką bei paversti miestus geresne vieta gyventi! Būtent tokia yra mūsų kliento Dancerbus vizija. Dancerbus – tai lietuviško elektrinio autobuso kūrėjai, jau šiemet į gatves išleidę pirmuosius elektrinius autobusus.

Šį kartą kliento prašymu gaminome autobuso logotipo ženklelį. Pagal pateiktus 3D modelius atlikome 3D spausdinimą bei atspausdintų modelių apdirbimą. 3D spausdinimui pasirinkome pažangiausią „Zortrax M300 Plus“ 3D spausdintuvą. Šis spausdintuvas išsiskiria ne tik didele spausdinimo platforma, bet ir ypatingu tikslumu. Spausdinimo metu buvo naudojamas Z-ABS plastikas, kuris yra atsparus bei tvirtas, gali būti eksploatuojamas lauke bei yra lengvai apdirbamas.

Atspausdintos dalys buvo apdirbtos bei nudažytos pagal kliento pateiktus reikalavimus. Apdirbtos dalys buvo pilnai paruoštos eksploatacijai ir bus naudojamos naujame elektrobuse. Džiaugiamės, kad šį kartą atspausdintos dalys tarnauja jau nebe kaip prototipai, bet kaip galutinio vartojimo produktai ir tai tik dar kartą įrodo 3D spaudos universalumą.

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. Fused Deposition Modeling)

3D spausdinimo medžiaga: Z-ABS

Dydis (mm): 243.62 x 240.85 x 20.00