Darbas 3D technologijų sektoriuje niekuomet nenustoja stebinti. Vieną dieną atkūrinėjame prarastas retro automobilio dalis, kitą – spausdiname milžinišką architektūrinį maketą, o trečią koridoriumi atžingsniuoja garsieji krepšininkai – broliai Lavrinovičiai, dar žinomi kaip „LawTwins“ atlikti 3D skenavimo.

Kiekvienas žmogus yra unikalus – bruožai, smulkiausios raukšlelės, šypsena ar laikysena yra unikali. Sunku būtų net įsivaizduoti, kaip reikėtų tokį unikalumą įamžinti… jei nebūtų 3D skenavimo! „Artec“ 3D skenerių pagalba vos per valandą nuskenavome abu mūsų šalies krepšininkus.

Skaitmeniniai krepšininkų 3D modeliai bus siunčiami aukščiausio lygio Kinijos vaškinių figūrų meistrams, kurie gamins originalaus ūgio krepšininkų skulptūras. Šios skulptūros ketina apkeliauti visą pasaulį ir išpildyti Lavirinovičių pažadą užkariauti Holivudą. Jau šį rudenį planuojama jų kelionę pradėti viename didžiausių Šanchajaus prekybos centrų foje. Skaičiuojama, kad čia su krepšininkų figūromis įsiamžins apie 5 mln. Šanchajaus ir visos Kinijos gyventojų ir šalies svečių.

Žmonių 3D skenavimas yra puiki galimybė greitai ir tiksliai sukurti kompiuterinį žmogaus 3D modelį. Parinktas „Artec Eva“ 3D skeneris užtikrino net 0,1 mm tikslumą. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio įspūdingo projekto, kuriant ypač tikslias garsiausių šalies krepšininkų skulptūras.