Užsakovo prašymu atlikome automobilio sklendės 3D skenavimą. Nuskenuotas modelis buvo panaudotas sklendės V8 motoro įsiurbimui perdaryti.

Šiuo tikslu buvo panaudotas aukščiausio tikslumo „Artec“ 3D skeneris „Space Spider“. Šis skeneris skirtas skenuoti aukšto detalumo ir tikslumo reikalaujančioms detalėms. Kadangi skenuojamas objektas buvo maždaug 10 cm aukščio, šis skeneris puikiai išpildė užsakovo poreikius. Skenuoto modelio tikslumas siekia net 0,05 mm.

3D skenavimas – ypač greitas ir patogus būdas atlikti tikslius matavimus. Pasinaudojant 3D skenerių teikiamomis galimybėmis šią detalę galime nuskenuoti ir paruošti pilnai sutvarkytą kompiuterinį STL modelį vos per 30 min. Tokiame modelyje yra absoliučiai visi įmanomi matmenys, kuriuos galima pamatuoti kompiuteriu bet kuriuo metu, kai prireikia. Matuojant įprastiniais būdais ne tik su gaištumėte ženkliai daugiau laiko, bet ir yra tikimybė suklysti ar ko nors neišmatuoti.

Neabejojame, kad 3D skenavimas jau artimoje ateityje bus neatsiejamas nuo visų matavimo procesų. Džiaugiamės, kad mūsų klientai žengia į priekį pasinaudodami 3D skenavimo galimybėmis bei pritaikydami jas savo veikloje.

Nuskenuoto objekto dydis (mm): 100.19 x 88.42 x 106.42