Šių metų pavasarį įvyko kasmetinis aukšto lygio įmonių verslo renginys „Verslo gurmanai 2019“. Šiemet turėjome galimybę prisidėti prie gurmanų apdovanojimų kūrybos – kurie, žinoma, yra ir neatsiejama renginio dalis. Smagu, kai gurmaniškiems apdovanojimams pasirenkamos  ir gurmaniškos technologijos, tokios kaip 3D modeliavimas bei 3D spausdinimas.

Pagal organizatorių pageidavimą buvo sukurtas samčio-apdovanojimo kompiuterinis dizainas. Mūsų aukšto meninio lygio modeliuotojai sukūrė reikalingo dydžio stilizuotą samtį su užrašytomis nominacijomis. Sumodeliuoti samčiai buvo atspausdinti pasitelkiant SLS technologijos 3D spausdinimą. Ši 3D spausdinimo technologija leidžia pasiekti labai išraiškingą objekto paviršių, detalumą, suteikia ypač baltą spalvą, atrodo estetiškai ir prabangiai. Dėl šios priežasties apdovanojimai atrodė nepriekaištingai.

Iš viso buvo pagaminti 10 samčių, kurie renginio metu buvo įteikti labiausiai pasižymėjusiems renginio dalyviams. 3D technologijos leido labai greitai ir kokybiškai realizuoti prizų gamybą bei suteikti jiems išskirtinį bei unikalų dizainą.

3D spausdinimo technologija: SLS (angl. Selective Laser Sintering)

3D spausdinimo medžiaga: PA2200

 Objekto dydis (mm): 72 x 182 x 245