Galerija

Garsais paremto žaislo vaikams prototipas

  • IMG_8624
  • 6
  • IMG_8727
  • pagrindine

Klientės užsakymu buvo atspausdintas korpusas ir dežutės, skirtos garsais paremto žaislo vaikams prototipui gaminti. 

Pateikus 3D modelius, jie buvo išskaidyti į kelias dalis, siekiant optimizuoti gaminį, sumažinant palaikančiųjų struktūrų kiekį spausdinimo metu. Gaminiai atspausdinti 3D spausdintuvu „Zortrax M200“. Šis spausdintuvas yra vienas patikimiausių spausdintuvų savo segmente, leidžiantis greitai ir kokybiškai atspausdinti didelį gaminių kiekį. Gaminiams spausdinti parinktas ABS plastikas. Šis plastikas puikiai tinka spausdinti įvairiausiems modeliams, pradedant prototipais ir baigiant meninės paskirties gaminiais. 

3D  spauda leidžia greitai įgyvendinti kliento idėją, o klientas tokiu būdu sutaupo laiko ir kaštų, lyginant su tradiciniais gamybos būdais. 

3D spaudos medžiaga: Z-ABS plastikas 

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling) 

Gaminio dydis (mm): 66 x 84 x 134; 66 x 195 x 39 

Lazerio komponentų korpusas

Mažos serijos korpusų spausdinimas buvo atliktas pagal įmonės užsakymą, kuri užsiima lazerių, komponentų ir instaliacijų sprendimais.

40 vnt. komplektų buvo atspausdinti "Zortrax M200" 3D spausdintuvais per savaitės trukmės laikotarpį. ABS plastikas panaudotas remiantis tinkamomis mechaninėmis savybėmis ir išgaunama paviršiaus kokybe.

3D spausdinimas yra puiki priemonė pagaminti ribotą seriją gaminių per trumpą laiką išlaikant aukštus tikslumo ir kokybės reikalavimus.

3D spaudos medžiaga: ABS

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling)

Gaminio dydis (mm): 58 x 66 x 40

Didelių gipsinių dantų maketų skenavimas

  • GipsinisDantuMaketas
  • 26937723_10214950262380344_1710914015_o (1)

Odontologijos klinikos užsakymu buvo atliktas padidinto mastelio dantų maketų 3D skenavimas.

Du skirtingi dantų maketai nuskenuoti pasitelkus industrinės klasės "Artec Space Spider" 3D skeneriu. Įrenginys pasižymi aukštu skenavimo tikslumu ir darbas buvo atliktas itin patogiai ir greitai.

Pagrindinis rankinio skenerio privalumas yra praktiškai nelimituotas skenuojamo objekto dydis.

Objekto dydis (mm): 150 x 50 x 45

Aplinkos stebėjimo prietaisų korpusai

 

Gamintojo, užsiimančio aukštos klasės technologiniais sprendimais, užsakymu buvo pagaminti elektronikos korpusai su galutiniu apdirbimu. Prietaisai skirti stebėti aplinkos pokyčius.

Pagal pateiktus 3D kompiuterinius modelius buvo atspausdinti elektronikos korpusai FDM technologijos 3D spausdintuvu "Zortrax M200" iš kokybiško ABS plastiko įvertinant reikalingą tvirtumą. Dėl itin kokybiškos 3D spaudos, po-spausdinimo procesai buvo atlikti mažesnėmis pastangomis dėl lygių sienelių.

Korpuso paviršiai buvo apdoroti ir nudažyti sukuriant kokybiškus ir patrauklius gaminius, kurie yra taip pat atsparūs kasdieniniam naudojimui.

3D spausdinimo technologija yra patrauklus gamybos būdas išleisti mažos serijos gaminių kiekį su itin patraukliu paviršiumi ir geru atsparumu už žymiai mažesnius kaštus lyginant su "injection-mold" ar kitais gamybos būdais. Taip pat puikiai tenkintantis būdas pagaminti patrauklius prototipus parodoms.

3D spaudos medžiaga: ABS

3D spausdinimo technologija: FDM (angl. fused deposition modeling)

Gaminio dydis (mm): 79 x 93 x 38